Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Turośl
Menu góra
Strona startowa Informacje Oświadczenia majątkowe
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Oświadczenia majątkowe, bieżące, menu 1119 - BIP - Urząd Gminy Turośl”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Oświadczenia majątkowe

Data wytworzenia 2011-01-25, ostatniej modyfikacji 2020-08-26 14:18

Radni Gminy Turośl 2018-2023

Radni Gminy Turośl   Rydel Adam 2018 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Grajko Urszula 2018 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Kozłowski Krzysztof 2018 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Bugnacki Andrzej 2018 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Gwiazda Roman ...
Data wytworzenia 2013-01-25, ostatniej modyfikacji 2020-05-29 15:36

Radni Gminy Turośl 2014-2018

KADENCJA 2014-2018 Radni Gminy Turośl 1.Tyc Józef 2014 2015 2016 2017 2018 2. Saciłowski Zbigniew 2014 2015 2016 2017 2018 3. Zawalich Iwona 2014 2015 2016 2017 2018 4. Lemański Dariusz 2014 2015 2016 2017 2018 5. Kozłowski Krzysztof 2014 2015 2016 2017 2018 6. Trzcinka Kazimierz 20...
Data wytworzenia 2012-05-15, ostatniej modyfikacji 2020-05-29 15:36

Radni Gminy Turośl 2010-2014

Oświadczewnia Majątkowe Radnych Gminy Lemańska Justyna[ 2013][2014][2014] Czyż Maria [2013][2014][2014] Kowalczyk Kazimierz[2013] [2014][2014] Sławomir Milewsk [2013] [2014][2014][2015][2016] Makarewicz Andrzej [2013] Malczyk Krystyna[2013] { 2014}[2014] Marusa Wiesława[2013] [201...
Data wytworzenia 2014-06-03, ostatniej modyfikacji 2020-05-29 15:34

Oświadczenia majątkowe kierowników i pracowników Gminy Turośl 2009-2017

Oświadczenia Majątkowe Kierowników i Pracowników Gminy Turośl . Niedbała Piotr [2013] [2014] [2014] [2015] [2016] [2017] . Serowik Waldemar [2013] [2014] [2015][2017] . Potaś Mirosław [2013] [2014] [2015] [2017] . Pardo Stanisław [2013] [2014] [2015] . Tanajewski Kazimie...
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.